Administrator ds. IT

Data dodania: 09 lipiec 2018Ogłoszenie: 13156
Administrator ds. IT
  • Administrator ds. IT - zdjęcia

Centrum Usług Wspólnych - Energia i Gaz Sp. z o. o. jest firmą świadczącą kompleksową pomoc
w usługach biznesowych dla spółek holdingowych oraz partnerów zewnętrznych. Firma specjalizuje się w szeroko pojętej administracji back office: kompleksowej obsłudze klienta B2C i B2B, call center, strategiach marketingowych, finansowych projektach spółek.

Obecnie do Działu Infrastruktury IT poszukujemy osoby na stanowisko:


ADMINISTRATOR DS. IT

Miejsce pracy: Radom lub Warszawa (do wyboru)
Nr ref.: HR/AIT/06/2018


Oczekujemy od Ciebie:

- bardzo dobrej znajomości Vmware
- bardzo dobrej znajomości systemów rodziny Linux, Windows Server
- dobrej znajomości rozwiązań backupowych
- znajomości Active Directory, IIS, VPN, WSUS, DHCP, DNS
- znajomości zagadnień sieciowych
- podstawowej znajomości baz danych i SQL
- umiejętności analitycznego myślenia
- umiejętności współpracy w zespole oraz komunikatywności
- inicjatywy i samodzielności w działaniu

Zaoferujemy Ci:

- atrakcyjne wynagrodzenie, dobre warunki pracy oraz przyjazną atmosferę
- możliwość wyboru wykonywania pracy w atrakcyjnie zlokalizowanym biurze w Radomiu bądź w Warszawie
- elastyczne godziny pracy
- ciekawą pracę w młodym Zespole oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów i realizacji wyzwań
- pracę w oparciu o najnowsze technologie
- możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
- narzędzia pracy: laptop, telefon
- benefity: ubezpieczenie grupowe na życie, prywatną opiekę medyczną, dobrą kawę, owoce

Do Twoich zadań będzie należeć:

- administracja środowiskiem wirtualnym Vmware
- administracja serwerami Windows/ Linux
- zapewnienie bezpieczeństwa infrastruktury IT
- automatyzacja bieżących zadań i procesów
- wsparcie użytkowników w zakresie obsługi systemów informatycznych


Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.Administratorem danych osobowych jest Centrum Usług Wspólnych – Energia i Gaz Sp. z o. o., ul. Wołoska 24, 02-675 Warszawa.
Podanie danych jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (podstawa prawna: przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy) lub udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych, w przypadku wyrażenia zgody (podstawa prawna: zgoda osoby, której dane dotyczą).

Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego lub cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w celach udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora.

Każda osoba może wyrazić zgodę na wykorzystanie dodatkowych danych w procesie rekrutacji. Jeżeli Pan/Pani wyrazi taką zgodę, dane Pana/Pani będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgoda jest dobrowolna, może ją Pan/Pani wycofać w każdym momencie. Będziemy wykorzystywali Pana/Pani dane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego.

Jeżeli wyraża Pan/Pani zgodę na wykorzystanie dodatkowych danych w procesie rekrutacji prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Usług Wspólnych – Energię i Gaz Sp. z o. o. moich dodatkowych danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych. Zostałem poinformowany, że zgoda może zostać przeze mnie w dowolnym momencie wycofana, ale wycofanie nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Każda osoba może wyrazić zgodę na wykorzystanie danych w kolejnych rekrutacjach. Jeżeli Pan/Pani wyrazi taką zgodę, dane Pana/Pani pozostaną w tym celu w systemie. Zgoda jest dobrowolna, może ją Pan/Pani wycofać w każdym momencie. Będziemy wykorzystywali Pana/Pani dane w celu przyszłych rekrutacji nie dłużej niż jeden rok od momentu wyrażenia zgody.

Jeżeli wyraża Pan/Pani zgodę na wykorzystanie swoich danych w kolejnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Usług Wspólnych – Energię i gaz Sp. z o. o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Zostałem poinformowany, że zgoda może zostać przeze mnie w dowolnym momencie wycofana, ale wycofanie nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.


Cena za darmo
Kategoria: Dam pracę
Typ oferty: Informatyka
Lokalizacja: Radom
Wyświetleń: 201

Najczęściej oglądane:

ogłoszenia drobne radom

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Radomlokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.