Monter wyk艂adzin-Francja

Data dodania: 22 wrzesie艅 2020Og艂oszenie: 33343

Agencja Po艣rednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr licencji 8984) poszukuje dla francuskiego kontrahenta, do艣wiadczonych kandydat贸w na stanowisko

Monter wyk艂adzin
Miejsce pracy Valmeinier, Francja

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ.

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWA膯?
路 Stawka godzinowa od 11 brutto /h + dieta
路 Mo偶liwo艣膰 pracy w nadgodzinach p艂atne wed艂ug francuskiego prawa
路 Gwarantujemy UMOW臉 O PRAC臉 ze sk艂adkami od 艣redniej krajowej,
路 Darmowe zakwaterowanie i zwrot koszt贸w dojazdu Polska- Francja
路 Zapewniamy P艁ATNY URLOP lub WYP艁ACAMY EKWIWALENT +10% do wynagrodzenia Ty decydujesz co chcesz otrzyma膰.
路 Otrzymujesz Europejsk膮 Kart臋 Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ);
路 Program rekomendacyjny - 100 euro za polecenie pracownika.

ZADANIA:
路 Uk艂adanie linoleum i pod艂贸g winylowych
路 Monta偶 pod艂贸g PCV
路 Ci臋cie, klejenie materia艂u, wyg艂adzanie,
路 Wyka艅czanie pod艂贸g listwami.

WYMAGANIA:
路 Udokumentowane do艣wiadczenie
路 Znajomo艣膰 j臋zyka francuskiego lub angielskiego
路 Mile widziane ekipy budowlane

Szczeg贸艂y pod numerem:
Olimpia: +48 573 179 838
Monika: +48 502 305 151
Gabriela:+48 518-673-665

Klauzula informacyjna
Zgodnie z art. 13 og贸lnego rozporz膮dzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016
(Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119), dalej zwanego RODO, informujemy, 偶e w zwi膮zku ze z艂o偶eniem Aplikacji:
1. Administratorami Pa艅stwa danych osobowych s膮 GRH Polska Sp. z o.o. oraz Globale Ressource Humaine
Sp. z o.o. z siedzib膮 w Rzeszowie, ul. Laurowa 2 (dalej jako Wsp贸艂administrator).
2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych mo偶liwy jest pod adresem: adminrodo@grhpolska.com
3. Pa艅stwa dane osobowe przetwarzane b臋d膮 w zwi膮zku z naborem na stanowisko wskazane w og艂oszeniu na podstawie art. 6 ust.1 lit. b i f, a tak偶e za pa艅stwa zgod膮 na potrzeby przysz艂ych rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO.
4. Odbiorcami Pa艅stwa danych osobowych b臋d膮:
路 podmioty uprawnione na podstawie obowi膮zuj膮cych przepis贸w prawa;
路 partnerzy biznesowi w zakresie realizacji us艂ugi po艣rednictwa pracy.
5. Pa艅stwa dane osobowe przechowywane b臋d膮 przez okres prowadzenia rekrutacji, a nast臋pnie w celu archiwizacji przez okres wymagany przepisami prawa.
6. Pa艅stwa dane osobowe przetwarzane na podstawie zgody w celu przesy艂ania ofert pracy w przysz艂o艣ci, przetwarzane b臋d膮 do czasu jej cofni臋cia, lub przez okres nieprzekraczaj膮cy trzech lat.
7. Posiadaj膮 Pa艅stwo prawo 偶膮dania dost臋pu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usuni臋cia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia danych.
8. W zakresie w jakim Pa艅stwa dane przetwarzane s膮 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a, posiadaj膮 Pa艅stwo prawo do cofni臋cia zgody w dowolnym momencie bez wp艂ywu na zgodno艣膰 z prawem przetwarzania, kt贸rego dokonano na podstawie zgody przed jej cofni臋ciem.
9. Maj膮 Pa艅stwo prawo wniesienia skargi na czynno艣ci przetwarzania do organu nadzorczego Prezesa Urz臋du Ochrony Danych Osobowych.
10. Podanie danych osobowych jest konieczne w celu zawarcia i realizacji umowy.
11. Skorzysta膰 z uprawnie艅 wskazanych w pkt. 7 i 8, mo偶na wysy艂aj膮c odpowiednie 偶膮danie na adres Wsp贸艂administratora wskazany w pkt.1.

Og艂oszeniodawca

Kontakt
Telefon: +48... Poka偶

GRH