Nowe Luksusowe Apartamenty SPA NA SPRZEDAŻ - BŁĘKITNE TARASY 200 m do plaży

Data dodania: 10 kwiecień 2018Ogłoszenie: 12018
Nowe Luksusowe Apartamenty SPA NA SPRZEDAŻ - BŁĘKITNE TARASY 200 m do plaży
  • Nowe Luksusowe Apartamenty SPA NA SPRZEDAŻ - BŁĘKITNE TARASY 200 m do plaży - zdjęcia
  • Nowe Luksusowe Apartamenty SPA NA SPRZEDAŻ - BŁĘKITNE TARASY 200 m do plaży zdjecie 2
  • Nowe Luksusowe Apartamenty SPA NA SPRZEDAŻ - BŁĘKITNE TARASY 200 m do plaży - zdjecie 3
  • Nowe Luksusowe Apartamenty SPA NA SPRZEDAŻ - BŁĘKITNE TARASY 200 m do plaży zdjecie 4
  • Nowe Luksusowe Apartamenty SPA NA SPRZEDAŻ - BŁĘKITNE TARASY 200 m do plaży zdjecie 5
  • Nowe Luksusowe Apartamenty SPA NA SPRZEDAŻ - BŁĘKITNE TARASY 200 m do plaży zdjecie 6
  • Nowe Luksusowe Apartamenty SPA NA SPRZEDAŻ - BŁĘKITNE TARASY 200 m do plaży zdjecie 7

DOSKONAŁA LOKALIZACJA : SIANOŻĘTY k/Ustronia Morskiego (graniczące z Kołobrzegiem) - modna miejscowość nadmorska sąsiadująca bezpośrednio również z Ustroniem Morskim.

OPIS : kompleks 135 komfortowych apartamentów (1,2,3 - pokojowych) o pow. od 23 m do 80 m z dużymi TARASAMI o pow. 10-23 m2 składający się z 2 segmentów budynków tj A i B.


Kompleks apartamentów Błękitne Tarasy został stworzony aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, zawiera zarówno apartamenty o tradycyjnej strukturze i powierzchni, funkcjonalne i komfortowe jak i apartamenty VIP najbardziej luksusowe, nowoczesne, o ogromnej powierzchni.

Projekt architektoniczny inwestycji został przygotowany tak, aby różne grupy przyszłych klientów kompleksu turystycznego znalazły dla siebie miejsce.
Apartamenty będą wykończone w 3 wersjach – delikatna prowansja, nowoczesne szarości oraz uniwersalne kolory ziemi .
Standard wykonania apartamentów obejmuje nowatorskie rozwiązania, jednym z nich jest nowoczesny system grzewczy - 3THERMO. To ogrzewanie ścienne - najszlachetniejsza i najzdrowsza forma ogrzewania 3THERMO to głównie EKONOMIA, gwarantuje tańszą eksploatację oraz zwiększoną efektywność przy najmniejszej bezwładności.
Przewidywana jest także wspólna strefa fitness o powierzchni około 330m², a w niej dwa baseny z funkcją jacuzzi, przeciwprądem, dwie jacuzzi wolnostojące, elementy siłowni, dwie sauny oraz kącik zabaw dla dzieci.
Oferta obejmuje luksusowe apartamenty jedno-, dwu- oraz trzypokojowe, które zostaną oddane do użytku wiosną roku 2019. Własność apartamentu zagwarantowana będzie już na etapie umowy przedwstępnej w formie aktu notarialnego, a na podstawie finalnej umowy sprzedaży założona zostanie odrębna księga wieczysta ze stosownym udziałem w gruncie.
Usytuowanie inwestycji jest niezwykle atrakcyjne, to samo centrum miejscowości Sianożęty, graniczącej z Kołobrzegiem. Budynki apartamentowców położone są blisko sklepów, przystanków, restauracji i atrakcji turystycznych, gdzie odległości szacują się od 10 do 50 m, a do szerokiej piaszczystej plaży prowadzi niespełna 200 m, urocze alejki chodnikowe, bogate w stragany z pamiątkami, budki z goframi, lodami i wiele innych atrakcji. Samo zejście na plażę jest łagodne, przystosowane dla wózków i dla osób starszych.

STANDARD LOKALI APARTAMENTOWYCH :


wykończone "POD KLUCZ" w bardzo wysokim, nowoczesnym standardzie m.in. nowatorskie ogrzewanie w systemie 3THERMO : ogrzewanie ścienne - najszlachetniejsza i najzdrowsza forma ogrzewania 3THERMO to głównie EKONOMIA, gwarantuje tańszą eksploatację oraz zwiększoną efektywność przy najmniejszej bezwładności.

WYSTRÓJ WNĘTRZA (do wyboru) 3 wersje : PROWANSJA, SZARY, KOLORY ZIEMI.
PROMOCJA ! zabudowa kuchenna z wyposażeniem w cenie ! tj. kpl. szafek stojących i wiszących + zmywarka + płyta indukcyjna (2 pola) + zlewozmywak 1-komorowy z ociekaczem + bateria.

BUDYNEK : V-kondygnacyjny (cichobieżne windy) został zaprojektowany tak, aby uzyskać efekt swoistego mikroklimatu. Kształtem przypomina literę L. Na zewnątrz powstanie dobrze nasłoneczniony, spokojny i zaciszny TEREN REKREACYJNO-WYPOCZYNKOWY oraz wewnątrz działki komfortowy PARKING.
STREFA FITNESS : pow. ok 220 m(2 baseny z funkcją jacuzzi, przeciwprądem, 2 jacuzzi wolno stojące, elementy siłowni, dwie sauny, brodzik oraz kącik zabaw dla dzieci.
PRALNIA (ogólnodostępna) : dla właścicieli i gości - na żetony.
WÓZKOWNIA : w przyziemiu budynku (zjazd windą)
KOMÓRKI LOKATORSKIE : w cenie (w przyziemiu budynku)

TEREN KOMPLEKSU : ogrodzony i monitorowany TV
STANOWISKA PARKINGOWE : przydzielone do każdego apartamentu (cena : 20.000 zł + VAT 23 %)

OTOCZENIE : liczne sklepy, restauracje, urocze alejki chodnikowe - bogate w stragany z pamiątkami, budki z goframi, lodami i wiele innych atrakcji. Samo zejście na plażę jest łagodne, przystosowane dla wózków i dla osób starszych.

CENA APARTAMENTÓW : od 6.500 zł + VAT 23 % (w zależności od piętra i strony świata)
UWAGA ! możliwość odliczenia podatku VAT dla przedsiębiorców np lokal pod wynajem
STAN PRAWNY : własność apartamentu zagwarantowana będzie już na etapie umowy przedwstępnej (w formie aktu notarialnego) a na podstawie umowy sprzedaży założona zostanie odrębna księga wieczysta ze stosownym udziałem ułamkowym w prawie własności gruntu.
WARUNKI ZAKUPU :
*opłata rezerwacyjna - zadatek 10.000 zł (do 7 dni)

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 512... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 1 )

Cena 316338zł
Kategoria: Mieszkania
Typ oferty: Mieszkania na sprzedaż
Lokalizacja: Radom
Wyświetleń: 291

Najczęściej oglądane:

ogłoszenia drobne radom

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Radomlokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.