Pisanie prac maturalnych

Dodane Środa, 19 Marca 2014, 15:18:14, ID ogłoszenia: 104
Pisanie prac maturalnych
129 zł
tel. ... Pokaż
  • Kategoria: Pisanie prac
  • Lokalizacja: Radom
  • Wyświetleń: 2529

Opis ogłoszenia

Jesteśmy grupą osób zajmujących się pisaniem prac. Robimy to nie od roku czy dwóch, lecz od ponad 10 lat. Pisaliśmy prezentacje maturalne odkąd tylko zostały wprowadzone. Nie jesteśmy żadnymi studentami, czy miłośnikami pisania. Jesteśmy polonistami z dużym doświadczeniem w zawodzie. Dlatego możesz liczyć z naszej strony na prace najwyższej jakości. Oto ceny za przygotowanie prezentacji:
129 zł- przygotowanie pełnego wzoru prezentacji, tj. zawierającego bibliografię, plan ramowy oraz tekst przemówienia. Czas oczekiwania na pracę 5 dni.
249 zł- przygotowanie pełnego wzoru prezentacji w trybie ekspresowym, tj. 48 godzin od wpłaty pieniędzy. Polecany dla maturzystów których gonią terminy.
Każda praca przygotowywana jest od początku, tylko i wyłącznie dla zamawiającego. Nie ma więc możliwości, że znajdziecie podobny wzór w Internecie.
Napiszemy na każdy temat. Jeśli więc sam nie możesz poradzić sobie z napisaniem prezentacji na temat, którego nikt nie chce się podjąć, napisz do nas. Na pewno Ci pomożemy.
Oto nasza strona kontaktowa http://ekspresmaturalny.pl

Radom Mazowieckie