Pracownik produkcji

Data dodania: 02 sierpień 2018Ogłoszenie: 13458
  • Pracownik produkcji - zdjęcia

Firma Stanmar Sp. z o.o. poszukuję osób chętnych do pracy na stanowisku ślusarz.

Zadania:
- obsługa prasy pneumatycznej i mimośrodowej
- praca na maszynach przy użyciu narzędzi ślusarskich
- obsługa frezarki oraz wiertarki
- obsługa obrabiarek CNC
- prace montażowe

Wymagania:
- znajomość rysunku technicznego oraz przyrządów pomiarowych np. suwmiarka
- mile widziane doświadczenie w obróbce metali

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie
- możliwość rozwoju zawodowego

Miejsce pracy: Dąbrówka Zabłotnia

CV proszę wysyłać na adres: stanmar.dabrowka@onet.pl

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 483... Pokaż