SPRZEDAM Dom, Działka, Siedlisko

Data dodania: 04 sierpień 2017Ogłoszenie: 8813
SPRZEDAM Dom, Działka, Siedlisko
  • SPRZEDAM Dom, Działka, Siedlisko - zdjęcia
  • SPRZEDAM Dom, Działka, Siedlisko zdjecie 2
  • SPRZEDAM Dom, Działka, Siedlisko - zdjecie 3
  • SPRZEDAM Dom, Działka, Siedlisko zdjecie 4
  • SPRZEDAM Dom, Działka, Siedlisko zdjecie 5

Witam,
Sprzedam atrakcyjną działkę rekreacyjno-budowlaną o powierzchni ok 2300m2 część A na mapie poglądowej (po planowanym podziale całej działki nr 171/2 o łącznej powierzchni 5150m2) na której znajduje się dom mieszkalny, własne ujęcie wody, budynek gospodarczy, ziemianka oraz liczne krzewy i drzewa owocowe.

Nieruchomość położona jest na Mazowszu we wsi Stare Zawady, 4 km od miejscowości Jedlińsk (pow. Radomski), 15 km od Radomia i 90 km od centrum Warszawy. Cicha i spokojna okolica, w sąsiedztwie domy jednorodzinne i gospodarstwa rolne.

W promieniu 1 kilometra znajduje się: kościół, szkoła podstawowa i przedszkole, przystanek autobusowy PKS (bezpośrednio do Radomia) oraz sklep spożywczy.

Około 4-5 km znajdują się również: stacja kolejowa PKP (trasa Warszawa-Warka-Radom), przychodnia, lecznica zwierząt, apteka, poczta, bank, stacja benzynowa, piekarnia i liczne sklepy spożywczo-przemysłowe. Idealne położenie nieruchomości również dla grzybiarzy, liczne zagajniki i małe lasy mieszane oraz 5 minut drogi do szerokich pasm lasów państwowych obfitujących w grzyby sezonowe.

Działka z szerokim dostępem do drogi publicznej powiatowej (asfaltowej), w całości ogrodzona z bramą wjazdową. Pełen dostęp w granicy działki do wszystkich mediów: woda, prąd, Internet/telefon.

Na działce znajduje się:
- drewniany dom mieszkalny o powierzchni ok. 66m2 w stanie dobrym z możliwością natychmiastowego wprowadzenia się, choć remont jest nieunikniony. Doprowadzona woda z własnego ujęcia(studni), ogrzewanie piecem kaflowym (bez centralnego ogrzewania).
- murowany budynek gospodarczy z poddaszem o powierzchni ok. 66m2 w stanie dobrym, z doprowadzoną elektryką oraz kanałem samochodowym. Do budynku dostawiona jest szopa na opał i narzędzia oraz nowopostawiony letni wychodek drewniany WC.
- czynna studnia kręgowa z zadaszonym kołowrotem
- piwniczka ziemna/spichlerz-ziemianka - do przechowywania pożywienia/przetworów

Uregulowany stan prawny, założona księga wieczysta bez obciążeń hipotecznych.
W maju br zostało uzyskane zaświadczenie z Urzędu Gminy, iż dla działki 171/2 nie istnieje plan zagospodarowania przestrzennego.
Istnieje również możliwość zakupu pozostałej części działki ok. 2850m2 która jest w trakcie przekształcania w działkę budowlaną. W tym momencie trwają również procedury administracyjne o ustalenie warunków zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Działka wystawiona jest również na sprzedaż w cenie ok. 40zł/m2

Gorąco polecam, atrakcyjna cena, sprzedaż bezpośrednia od osoby prywatnej. Pośrednikom dziękuję.
Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 509... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 2 )

Cena 138000zł
Kategoria: Nieruchomości
Typ oferty: Działki i grunty
Lokalizacja: Radom
Wyświetleń: 461

Najczęściej oglądane:

ogłoszenia drobne radom

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Radomlokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.